Dzień Rodziny w Kobylinie – Borzymach – 23 czerwca 2013 r (niedziela) Zespół Szkół w Kobylinie Borzymach

Zespół Szkół w Kobylinie – Borzymach wraz ze Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2013 roku (niedziela) na placu przy Zespole Szkół w Kobylnie-Borzymach, ul. Lipowa 17 (od godziny 15.00). W programie: występy artystyczne dzieci i młodzieży w konkursie „Mam talent”, występy grupy cyrkowej FOKUS, pokaz taneczny studia tańca „MaxDance”, pokazy iluzji, gry i zabawy integracyjne, mecz piłki nożnej: Gimnazjaliści – Absolwenci oraz inne atrakcje.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz słodycze. Przy stoisku Stowarzyszenia będzie można również degustować potrawy kuchni regionalnej a wszyscy uczestnicy konkursów i zabaw otrzymają nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy na plac przy szkole w Kobylinie – Borzymach !!!