Edukacyjne wyjazdy ekologiczne do Drohiczyna

Zapraszamy mieszkańców obszaru LGD N.A.R.E.W. do udziału w Edukacyjnych wyjazdach ekologicznych do Drohiczyna. Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Gospodarka o obiegu zamkniętym sposobem na ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu”.

W programie wyjazdu wizyta w Ośrodku Edukacji Ekologicznej „Puszczyk” oraz Nadbużańskim Ośrodku Promocji Produktu Lokalnego – Zagubek, degustacja lokalnych produktów, prelekcja nt. produktów ekologicznych, warsztaty.

Wyjazd edukacyjny całodniowy, zapewniamy transport, ubezpieczenie, wyżywienie (obiad).

Dostępne są trzy terminy wyjazdu:

• 12 kwietnia – Choroszcz – Turośń Dolna – Suraż – Łapy – Pietkowo – Topczewo – Drohiczyn (aktualizacja z dnia 25.03.2024 r. – termin niedostępny, rekrutacja zakończona z powodu wyczerpania ilości dostępnych miejsc)
  • 18 kwietnia – Tykocin – Jeżewo Stare – Sokoły – Drohiczyn
  • 25 kwietnia – Choroszcz – Turośń Dolna – Suraż – Łapy – Pietkowo – Topczewo – Drohiczyn

Aby zgłosić się do udziału w wyjeździe edukacyjnym  należy przesłać formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 marca 2024 r.

O udziale w wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.