Festyn Rodzinny w Poświętnem – 08 sierpnia 2010

Zapraszamy mieszkańców gminy Poświętne oraz wszystkich innych gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia na Festyn Rodzinny w Poświętnym, który odbędzie na boisku przy Zespole Szkół w Gołębiach w dniu 08 sierpnia 2010 (niedziela). Będzie to jednocześnie kampania promocyjna na temat obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) dla LGD N.A.R.E.W., realizacji LSR oraz działalności Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie udzielało informacji na temat możliwości pozyskania środków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Działania Osi 4 Leader „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”. Na stoisku firmowym znajdą Państwo materiały promocyjne: folder turystyczny, mapy, ulotki informacyjne oraz gadżety promocyjne (notesy, długopisy).

Festyn to również rekonstrukcja bitwy średniowiecznej, występ kabaretu z Warszawy, rozgrywki sportowe oraz konkursy i zabawy sponsorowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W. Będzie można także spróbować dań regionalnych oraz pobawić się podczas zabawy ludowej z zespołem SKALAR.