Festyn Waniewo – Odpust – Natura – 25 lipiec 2010

Zapraszamy na kampanię promocyjną na temat obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) dla LGD N.A.R.E.W., realizacji LSR oraz działalności Stowarzyszenia N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi” w dniu 25 lipca 2010 (niedziela) podczas Festynu w Waniewie – Odpust – Natura.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie udzielało informacji na temat możliwości pozyskania środków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Działania Osi 4 Leader „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”. Na stoisku firmowym znajdą Państwo materiały promocyjne: folder turystyczny, mapy, ulotki informacyjne oraz gadżety promocyjne (notesy, długopisy).

Festyn ten to również IV Festiwal Muzyki Ludowej „Dawne pieśni – młode głosy”, w którym Stowarzyszenie współfinansuje nagrody oraz przede wszystkim kiermasze ludowe, stoiska z jadłem regionalnym, spektakl „Kram z Piosenkami” Leona Schillera a wieczorem koncert gwiazdy muzyki Disco Polo.