„Hej Sobótka” – 27 czerwca 2015 r (sobota) nad Narwią w Uhowie /plaża/

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz Wiejskim Domem Kultury w Uhowie, serdecznie zapraszają na imprezę nad Narwią pt. „Hej Sobótka”.
Rozpocznie się ona o godzinie 16.00 27 czerwca 2015r. (sobota) na plaży w Uhowie. Impreza ta to przede wszystkim okazja do przypomnienia tradycyjnych zabaw związanych z nocą świętojańską, czyli wigilią dnia św. Jana Chrzciciela – powitaniem lata. Odbędą się więc tam inscenizacje obrzędowe. Do najważniejszych z nich zalicza się  puszczanie wianków na wodę i pod takim tytułem zostanie przeprowadzony w tym dniu konkurs. Będzie też można pośmiać się z kabaretem „Inaczej”, odbędą się konkursy z nagrodami, pokaz strażacki OSP Uhowo oraz występy Moniki Godlewskiej i Piotra Czajkowskiego. Na koniec dnia odbędzie się dyskoteka z zespołem Avalon Band. 

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne, szczególnie dla dzieci, tj. puzzle, układanki,  piłki i torby plażowe, opaski odblaskowe oraz słodycze: krówki i michałki.

Serdecznie zapraszamy do Uhowa na wspólne świętowanie nadejścia lata i wakacji !!!!