II Piknik N.A.R.E.W.-iański w Tykocinie – 18 sierpnia 2013 (niedziela)

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, członków i sympatyków Stowarzyszenia na festyn rodzinny pn. „II Piknik N.A.R.E.W.-iański”, który w tym roku odbędzie się w Tykocinie na placu Czarnieckiego w dniu 18 sierpnia 2013 roku (niedziela ) od godziny 13.00. Od soboty, 17 sierpnia odbywać się tu będzie również „XIV Tykocińska Biesiada Miodowa”.

Wśród atrakcji zapewniamy zabawy i animacje dla dzieci oraz koncert zespołu „Czerwone Teksasy”, który wykona utwory Czerwonych Gitar. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na Najsmaczniejszy Miód Biesiady Miodowej oraz Turnie Nalewek Miodowych, w którym Stowarzyszenie ufunduje nagrody. Na naszym firmowym stoisku otrzymać będzie można materiały promocyjne wydane przez Stowarzyszenie: foldery turystyczne, mapy kajakowe, mapę obszaru Stowarzyszenia, przewodniki oraz informacje o gminach wchodzących w skład Stowarzyszenia. Najmłodsi otrzymają kolorowe upominki (gadżety stowarzyszenia), słodycze: michałki, krówki i lizaki oraz kolorowe baloniki. Dla wszystkich zorganizowany zostanie konkurs wiedzy o stowarzyszeniu z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy do Tykocina !!!!