„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Choroszcz – sobota, 31 maja 2014 roku, Orlik w Choroszczy.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W, Fundacja „Choroszcz w działaniu” oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci z Gminy Choroszcz oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, na imprezę organizowaną w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Dzień Dziecka”. Impreza odbędzie się w dniu 31 maja 2014 roku (sobota) w Choroszczy na Orliku w godzinach 10.00 – 14.00.

Podczas wydarzenia odbędzie się m.in. Bieg Demokracji oraz Konkurs Talentów. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie z Dmuchanego Placu Zabaw oraz dzięki Stowarzyszeniu dzieci będą mogły obejrzeć oraz Spektakl Teatralny pt. „Ostatni Lot Piotrusia Pana”. Dodatkowo uczestnicy zabaw i konkurów otrzymają od Stowarzyszenia N.A.R.E.W. drobne upominki i nagrody.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Choroszczy !!!