„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Tykocin – niedziela, 01 czerwca 2014 roku, Plac Czarnieckiego w Tykocinie.

Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci z Tykocin oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia na imprezę organizowana w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Ekologiczny Dzień Dziecka”. Impreza odbędzie się w dniu 01 czerwca 2014 roku (niedziela) na placu Czarnieckiego w Tykocinie w godzinach 12.00 – 17.00.

Motywem przewodnim spotkania będzie ekologia i związane z nią wszelkie zagadnienia. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie z dmuchanych stanowisk rekreacyjnych oraz zajęć z animatorem zabaw. Dodatkowo uczestnicy zabaw i konkurów otrzymają od Stowarzyszenia N.A.R.E.W. drobne upominki i nagrody.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Tykocina !!!