„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Wyszki – niedziela, 21 lipca 2014 roku, boisko w Niewinie Borowym.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz z Gminnym Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Wyszkach serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci i młodzież z Gminy Wyszki oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, na imprezę organizowana w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Zwariowany Dzień Wakacyjny”. Impreza odbędzie się w dniu 27 lipca 2014 roku (niedziela) na boisku w Niewinie Borowym (początek imprezy o godzinie 13.00).

Podczas wydarzenia odbędzie się spektakl teatralny, zorganizowane zostaną gry, zabawy i konkursy dla chętnych uczestników wydarzenia – nagrody / drobne upominki – za udział w tych zabawach ufundowało Stowarzyszenie N.A.R.E.W. Dodatkowo również Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie ze stanowisk rekreacyjnych: dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Niewina Borowego w Gminie Wyszki !!!