„PIKNIK N.A.R.E.W.-iański” – 3 lipca 2011 – plac przy Biurze Stowarzyszenia N.A.R.E.W. , Turośń Kościelna, ul. Lipowa 4

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. serdecznie zaprasza wszystkich swoich członków, przyjaciół i sympatyków będących entuzjastami zabawy na świeżym powietrzu na festyn rodzinny pt. „PIKNIK N.A.R.E.W.-iański”, który odbędzie się 3 lipca 2011 roku w niedzielę, na placu przy biurze Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4.

Głównym punktem programu będzie rozdanie nagród dla laureatów oraz wystawa prac z konkursu plastycznego pt. „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” zorganizowanym przez Stowarzyszenie. Podczas wydarzenia wystąpi formacja taneczna znana z programu muzycznego oraz kabaret WIDELEC. W trakcie imprezy przewidziano malowanie twarzy i robienie wesołych fryzur dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich chętnych, sportowe zabawy rodzinne z miłymi niespodziankami i zabawę na dmuchanym zamku do skakania oraz animacje dla dzieci. Dzieci będą mogły zjeść watę cukrową, popcorn, lody i „narwiańskie” słodycze, a dorośli potrawy z grilla. Do tańca i wspólnej zabawy będzie zachęcał nas zespół muzyczny „Cristal”, który wieczorem przeprowadzi zabawę karaoke ze znanych przebojów.

Serdecznie zapraszamy.