Punkty informacyjne w Sokołach i Surażu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gmin Sokoły i Suraż do punktów informacyjnych na indywidulane konsultacje dotyczące działalności Stowarzyszenia, prowadzonych naborów wniosków, formularzy wypełniania wniosków na wszystkie rodzaje działania w ramach „Wdrażania lokalnej strategii rozwoju”.

Konsultacje będą prowadzone:

– w Sokołach, w dniu 26 maja 2011 (czwartek) w Urzędzie Gminy w Sokołach, ul. Rynek Mickiewicza 12, w godzinach 09.30 – 10.30

– w Surażu, w dniu 02 czerwca 2011 (czwartek) w Urzędzie Miasta i Gminy w Surażu, ul. 11 Listopada 16; w godzinach 08.00 – 09.00.