Questy – nowa forma promocji Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi przekazuje Państwu nową formę promocji regionu naszego Stowarzyszenia, czyli questy. Pozwalają one na zwiedzania terenu na podstawie narracji w formie wiersza, odnajdywanie miejsc wskazanych w tekście i odczytanie na tej podstawie hasła. Przewidziana jest nagroda za jego odgadnięcie.

Pierwszy z questów dotyczy Narwiańskiego Parku Narodowego i rozpoczyna się (i kończy) w Centrum Informacji Turystycznej w Waniewie, drugi obejmuje dwie Gminy połączone historią hetmana Jana Klemensa Branickiego – Tykocin, gdzie zaczyna się przy moście na rzece Narew i Choroszcz, gdzie kończy się w Muzeum Wnętrz Pałacowych.

Questy w formie ulotek dostępne będą w tych trzech miejscach wymienionych powyżej, jak również w Biurze Stowarzyszenia N.A.R.E.W. oraz w siedzibie Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie. Mamy nadzieję, że z nastaniem wiosennej pogody i wzrostem liczby odwiedzających nasze tereny turystów ta forma zwiedzania bardzo przypadnie im do gustu.

Nagrody dla najbardziej wytrwałych czekają !!!

Do pobrania:

Na stronie internetowej Stowarzyszenia N.A.R.E.W. questy do pobrania w Zakładce „Menu” pt. Questy