Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego w Sokołach

W dniu 3 grudnia 2023 w Centrum Wystawienniczo-Targowym w Sokołach, Stowarzyszenie N.A.R.E.W. uczestniczyło w Jarmarku Świątecznym organizowanym przez Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach. Wydarzenie to był niepowtarzalną okazją do doświadczenia przedświątecznej atmosfery pełnej radości i wspólnego oczekiwania na najbardziej magiczny czas w roku.

Jarmark był dniem pełnym wrażeń, gdzie odwiedzający mieli możliwość zakupienia unikatowych ozdób świątecznych, skosztowania tradycyjnych przysmaków oraz rozgrzania się gorącymi napojami. Dla najmłodszych przygotowano wyjątkową atrakcję – spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem. Każde dziecko będzie mogło nie tylko zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, ale również otrzymać od niego osobistą paczkę świąteczną.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. w ramach Jarmarku zaprezentowało pokaz tłoczenia soków i olejów.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy stworzenia ciekawego wydarzenia.