Rozstrzygnięcie „N.A.R.E.W. – dzieciom”

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. informuje, iż na ogłoszone zapytanie dotyczące dofinansowania imprezy kulturalej w ramach działania „N.A.R.E.W. – dzieciom” wpłynęło 15 wniosków.

Do współfinansowania wydarzenia zostały wybrane następujące propozycje wydarzeń – po jednym z każdej gminy należącej do Stowarzyszenia N.A.R.E.W.:

Lp.GminaNazwa WnioskodawcyImpreza
1ChoroszczFundacja Choroszcz w działaniu„Festyn z okazji Dnia Dziecka”
2Kobylin-BorzymyZespół Szkół w Kobylinie-Borzymach„Dzień Rodziny”
3ŁapyStowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne „PETRUS”„Magiczne Andrzejki”
4PoświętneGminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem„Duża rodzina – łączy, uczy, wspiera”
5SokołyGminny Ośrodek Kultury w Sokołach„Piknik Rodzinny”
6SurażMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Surażu„Zakończenie wakacji”
7Turośń KościelnaGminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej„Międzynarodowy Dzien Rodzin – Dzień Dziecka”
8TykocinCentrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej„Ekologiczny Dzień Dziecka”
9WyszkiGminne Centrum Biblioteczno-Kulturalna„Zakręcony Dzień Wakacyjny”

Z wybranymi wnioskodawcami zostaną podpisane Umowy Partnerskie na współorganizację wydarzenia. Dziękujemy wszystkim wnioskodawcom za zgłoszenia.