Szkolenie pn. „Zdobienie potraw z elementami carvingu” – sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Pietkowie, 19 październik 2013 roku.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza mieszkańców gmin należących do Stowarzyszenia na szkolenie pn. „Zdobienie potraw z elementami carvingu”, które odbędzie się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Pietkowie (gm. Poświętnie) w dniu 19 października 2013 roku (sobota). Uczestnicy wspólnie przygotują obiad oraz dekoracje (z elementami carvingu) potraw oraz nauczą się zdobienia stołu: składnia serwetek i okolicznościowych kompozycji kwiatowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia telefoniczne 85 650 51 04 do 16 października 2013 r. do godziny 15.00

Osoba uczestnicząca w szkoleniu zobowiązana jest zabrać ze sobą: deskę do krojenia, nożyk z czubkiem do warzyw, ziemniaków nóż o nieco dłuższym ostrzu, ściereczkę i fartuszek.

Zakres zadań

2 godz. lekcyjne

Wspólne przygotowanie obiadu z zastosowaniem mięsa drobiowego i wieprzowego

• zupa z pora z mięsem mielonym