Szkolenie zespołu biorącego udział we wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju – 08 październik 2013, Biuro Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej.

W dniu 08 października 2013 roku w Biurze Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej odbyło się szkolenie dla członków Zarządu Stowarzyszenia oraz członków Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi pn. „Ewaluacja Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi w kontekście możliwości wdrażania nowych środków w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Szkolnie miało na celu określenie potencjału rozwojowego LGD N.A.R.E.W. i zdolności wdrażania środków finansowych w perspektywie 2014-2020 na podstawie dotychczasowych efektów realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie przeprowadziła Prezes Podlaskiej Sieci Lokalnych Grup Działania – Pani Joanna Sokólska.