Targi Turystyczne TOUR SALON 2012 – Poznań 24-27.10.2012

W dniach 24 – 27 października 2012 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi prezentowało swój region podczas kolejnej edycji Targów Turystycznych TOUR SALON 2012 w Poznaniu.

Dla odwiedzających TOUR SALON 2012 to przede wszystkim okazja do zapoznania się z ofertami turystycznymi regionów z kraju i zagranicy, liczne konkursy i degustacje na stoiskach a także występy artystyczne na scenie oraz przede wszystkim wspaniała okazja do poznania podmiotów promujących lokalne walory, w tym Lokalnych Grup Działania. Na naszym stoisku zwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertą turystyczną obszaru objętego LSR a także działalnością Stowarzyszenia mającą na celu rozwój i promocję obszaru. Zainteresowanym osobom rozdawane były materiały promocyjne i informacyjne (również mapy opracowane w wyniku projektu współpracy) o walorach gmin wchodzących w skład, tj. Choroszczy, Kobylina-Borzymy, Łap, Poświętnego, Sokół, Suraża, Turośni Kościelnej, Tykocina, Wyszek oraz Narwiańskiego Parku Narodowego.

Stoisko Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem – przyciągało kolorowym rękodziełem Anny Sawickiej (gm. Turośń Kościelna), regionalnymi smakołykami, świeżym chlebem oraz kozim serem przygotowanym przez Państwa Hryc (Jeńki, gm. Sokoły). Z poczęstunku skorzystała nawet sama Pani Elżbieta Dzikowska – gość specjalny targów.