Uwaga komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-CoV-2 i koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się tej choroby informujemy, iż biuro Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi będzie zamknięte dla interesantów od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Pracownicy biura pracować będą zdalnie, oraz będą dostępni do Państwa dyspozycji telefonicznie pod numerami telefonu: 601-890-186 oraz 601-890-187 w godzinach pracy biura a także mailowo:

biuro@stowarzyszenienarew.org.pl,
b.jonio@stowarzyszenienarew.org.pl,
r.chelstowski@stowarzyszenienarew.org.pl,
i.pietrzak@stowarzyszenienarew.org.pl,
u.jasinska@stowarzyszenienarew.org.pl

Informujemy również, że w związku z zaistniałą sytuacją doradztwo do ogłoszonych naborów, świadczone drogą elektroniczną będzie uznawane.

O wszystkich zmianach dotyczących zaistniałej sytuacji informować będziemy na bieżąco.

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy.

Komunikat obowiązuje od daty publikacji.