Wakacyjny Festyn Familijny – 28 lipca 2013 r (niedziela) – Stadion Sportowy w Turośni Kościelnej

Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej, Urząd Gminy w Turośni Kościelnej wraz ze Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. serdecznie zapraszają na Wakacyjny Festyn Familijny, który odbędzie się w dniu 28 lipca 2013 roku (niedziela) na terenie Stadionu Sportowego w Turośni Kościelnej (od godziny 16.00)

W programie: blok zabaw animacyjnych wraz z konkursami z nagrodami sponsorowanymi przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W., Koncert gwiazdy muzyki Disco Polo & Dance „Jorrgus”, zabawa pod chmurką z DJ CRAZY BROTHERS oraz przede wszystkim występ laureatów III edycji programu Must Be The Music – Tylko muzyka – „Najlepszy Przekaz w Mieście” współfinansowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W.

Serdecznie zapraszamy do Turośni Kościelnej !!!