Warsztaty pn. „Wytwarzanie tradycyjnych/lokalnych produktów kulinarnych” – sala Wiejskiej Świetlicy w Łupiance Starej – 24 marca 2014 rok (poniedziałek)

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza mieszkańców gmin należących do Stowarzyszenia na warsztaty pn. „Wytwarzanie tradycyjnych/lokalnych produktów kulinarnych”, które odbędą się w sali Wiejskiej Świetlicy w Łupiance Starej w dniu 24 marca 2014 roku (poniedziałek) w godzinach 09.30. – 15.30.

Uczestnicy wspólnie przygotują obiad składający się z tradycyjnych produktów kulinarnych odtwarzając stare, zapomniane przepisy, również na świąteczne potrawy wielkanocne.

Podczas warsztatów przygotowane zostaną:

• zupa: stogonow z sarny
  • drugie danie: pieczeń z sarny z kaszą i zasmażanymi buraczkami, zrazy ze śliwką i ogórkiem
  • przystawki: kolorowe pierogi, jajka faszerowane
  • kompot z jabłek
  • babka wielkanocna.

Warsztaty mają na celu zwiększenia aktywności do podejmowania działań na rzecz własnego rozwoju, wykorzystania potencjału obszarów wiejskich i zdobywania źródeł dodatkowego dochodu w gospodarstwie rolnym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia telefoniczne 85 650 51 04 do 20 marca 2014 roku do godziny 15.00

Osoba uczestnicząca w szkoleniu zobowiązana jest zabrać ze sobą: deskę do krojenia, nożyk z czubkiem do warzyw, ziemniaków, nóż o nieco dłuższym ostrzu, ściereczkę i fartuszek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!