Warsztaty z wykonywania ozdób świątecznych przy wykorzystaniu tradycyjnych materiałów – Suraż, 11.12.2012

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza mieszkańców z terenu dziewięciu gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, tj.: Choroszczy, Kobylin-Borzymy, Łap, Poświętnego, Sokół, Suraża, Turośni Kościelnej, Tykocina i Wyszek do udziału w bezpłatnych warsztatach z wykonywania ozdób świątecznych przy wykorzystaniu tradycyjnych materiałów (niezbędne materiały do wyrobu ozdób dostarczone zostaną przez prowadzącego zajęcia).

Warsztaty odbędą się w dniu 11 grudnia 2012 (wtorek) w godzinach 9.00 – 16.00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Surażu – ul. Bielska 4