Wybór Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi

Podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, w dniu 1 października 2024r., wybrano  Zarząd Stowarzyszenia na kadencję 2024-2029 w składzie: Paulina Aneszko, Radosław Choiński, Mariusz Dudziński, Krzysztof Gołaszewski, Mariusz Gołaszewski, Grzegorz Jakuć, Mariusz Korzeniewski, Henryk Łapiński, Grzegorz Piekarski, Dariusz Sikorski, Marek Stankiewicz, Robert Wardziński, Krzysztof Wądołowski.

Prezesem Zarządu został Robert Wardziński, natomiast Wiceprezesami Mariusz Korzeniewski oraz Henryk Łapiński. Wybrano również skarbnika, którym został Marek Stankiewicz.

Powołano komisję rewizyjną, w składzie: Zdzisław Narel, Marcin Lasota, Piotr Kurzyna.