XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012 – 27-29.09.2012

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi w dniach 27 – 29 września 2012 prezentowało województwo podlaskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2012, które odbyły się już po raz dwudziesty w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Podczas wydarzenia stoisko Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających – zarówno ze względu na swój oryginalny wygląd, jak i poprzez możliwość degustacji lokalnych specjałów przygotowanych przez producentów z obszaru objętego LSR. Podczas wydarzenia prezentowano twórczość Pani Anny Sawickiej z Turośni Kościelnej oraz przeprowadzono degustację lokalnie produkowanych wędlin oraz serów. O naszym regionie wszystkim chętnym ciekawie opowiadał profesjonalny przewodnik – Pan A. Rudawski.

Na stoisku informowano uczestników o założeniach PROW 2007-2013 Oś 4 Leader oraz o działalności Stowarzyszenia a także przede wszystkim promowano obszar objęty LSR – gminy: Choroszcz, Kobylin-Borzymy, Łapy, Poświętne, Sokoły, Suraż, Turośń Kościelną, Tykocin, Wyszki oraz Narwiański Park Narodowy. Zainteresowanym osobom rozdawane były materiały promocyjne i informacyjne.