XXIV Jarmark Dominikański – 04 sierpnia 2013 r (niedziela) – Park przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

Miejsko Gminne Centrum Kultury w Choroszczy, Burmistrz Choroszczy oraz Stowarzyszenie N.A.R.E.W. serdecznie zapraszają mieszkańców gminy oraz miasta Choroszcz oraz mieszkańców gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia N.A.R.E.W. na XXIV Jarmark Dominikański, który odbędzie się w niedzielę 04 sierpnia 2013 roku w Parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

Jarmark rozpocznie przejazd kolumny Moto Retro, na jarmarkowej scenie wystąpią zespoły: Kalinka, Narwianki, Klepaczanki i Junior, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Papa D. Nowością będzie „I Turniej Sołectw”, podczas którego w szranki staną reprezentacje okolicznych miejscowości na czele z sołtysami. Na drużyny czekają atrakcyjne nagrody  ufundowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W. oraz niezapomniane konkurencje – w tym rzut kaloszem czy slalom z taczką i wiele podobnych.  Nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych z wesołym miasteczkiem włącznie, a na jarmarkowej scenie zagości o 13:00 spektakl „Zaczarowane krzesiwo” (ta atrakcja współfinansowana przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W). Ponadto na terenie będzie można zmierzyć poziom cukru i wysokość ciśnienia tętniczego krwi. Wykwalifikowani instruktorzy zaprezentują pokaz sztuk walki i nauczą chętnych podstaw samoobrony. Na uczestników czekają też niespodzianki i rozrywka przygotowane przez lokalne instytucje oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zakończenie imprezy to fantastyczny pokaz sztucznych ogni.
Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz słodycze.

Serdecznie zapraszamy do Choroszczy !!!